Aplikace pro Facebook

aplikacemi se roztrhl pytel. Jak chytrý telefon, tak tablet bez aplikací jako by nebyl. Webové aplikace jsou víceméně klasika, dokonce se programují už i appky pro chytré hodinky či Google Glass, ale slyšeli jste o aplikaci pro Facebook? Konkrétně o tom, jak může taková appka v rámci sociální sítě přivést nové zákazníky?

Facebook jinak

Firemní Facebook stránka je v dnešní době standard. Sbírání fanoušků a komunikace s nimi by měla být na denním pořádku každé firmy, která se snaží využít co nejvíce marketingových kanálů a získávat tak nové zákazníky.

Každá taková firma také ví, že dostat uživatele na svou stránku není vůbec jednoduché. A co víc, na stránce je udržet, případně zabavit a opatrně jim prodat svůj produkt (nebo službu). Nešikovnou násilnou propagací ničeho nedocílíte, spíš fanoušky odradíte. Není pro ně totiž nic jednoduššího, než jít do rozhraní, kliknout na UNLIKE a definitivně se vás zbavit. Dalším problémem je to, že dnes existují už statisíce (ano, doslova) všemožných stránek, skupin nebo událostí, takže uživatel je opatrnější v tom, co opravdu chce sledovat a čemu dá LIKE.

Vývoj aplikace pro Facebook

Propagace firmy skrz Facebook aplikaci může být novým kanálem a dalším zdrojem potenciálních uživatelů. Možnosti jsou víceméně neomezené, pojďme si ukázat příklad soutěžní aplikace. Soutěže na Facebooku se čím dál více stávají oblíbenou součástí propagace značek. Mezi nejoblíbenější patří ty, ve kterých se hlasuje o nejlepší fotky. Tímto způsobem si firma může přijít až na tisíce fanoušků. Nebuďte pozadu, využijte novou možnost propagace a oslovte další potenciální uživatele!

Potřebujete Facebook aplikaci?

Spolupracujeme