Mobilní aplikace jako start-up

Největší zájem bývá o vývoj mobilní aplikace, kterou si klient sám vymyslí. Na úvodní nezávazné schůzce vždy probereme jeho představy. Navrhneme spolupráci krok za krokem a na základě zkušeností poradíme (jak z hlediska designu, tak technických záležitostí), aby výsledek byl perfektní. Svět mobilních aplikací je velmi rychle se rozvíjející oblast, kde je mnoho možností, jak s nápadem uspět. Pokud je dnes většina oborů podnikání vysoce konkurenční a zdá se, že jsou již všechny nápady realizovány, u mobilních aplikací to rozhodně neplatí.

Interní firemní aplikace

Dalším typem, který je často ze strany klientů poptáván, jsou firemní mobilní aplikace. Moderní společnosti přechází od nepřehledných webových systémů k efektivnějším mobilním aplikacím, které mohou využívat jejich technici, obchodníci, ale i partneři k doplňování, synchronizaci a aktualizaci dat. Tyto firemní mobilní aplikace dokáží optimalizovat interní procesy, zvyšují produktivitu zaměstnanců a zjednodušují podnikání. Korporátní provoz je tak rychlejší a efektivnější. S firemní aplikací na míru ušetříte čas i peníze.

Mobilní prezentace společnosti

Pro každou společnost je klíčovým zákazníkem ten, který je s nákupem či službou spokojen a pravidelně se vrací. Tito klienti chtějí mít kontakt se svou oblíbenou prodejnou a chtějí být informováni o slevách, novinkách a akcích. Nejlepší a nejpohodlnější cesta, jak jim informace předat, je stažení aplikace vaší firmy. Klient tak bude mít ve svém telefonu neustálý přehled o všem, co potřebuje vědět.

Mobilní aplikace jako pomocník

Čím dál častěji se setkáváme s vývojem aplikace pro mobilní telefony, která má usnadnit nebo zpříjemnit život. A není se čemu divit. Rapidně totiž narůstá počet uživatelů, kteří si bez mobilních svítilen, oblíbených her, televizních ovladačů či online magazínů neumí svůj den ani představit. Potřebujete naprogramovat šikovnou aplikaci? Nechte si poradit a přenechejte nám výrobu.

Převzetí a provoz stávající mobilní aplikace

Někdy se stává, že je klient nespokojený s dosavadním vývojářem aplikace a hledá nového partnera. I v těchto případech můžeme pomoci. Pokud váš vývojář zkrachuje nebo s ním nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, jsme připraveni převzít technickou část a dále aktualizovat a spravovat mobilní aplikaci profesionálně a s odpovědností.

Mobilní hra jako marketingový nástroj

Také chvíle při čekání netrávíte jinak, než překonáváním rekordů v oblíbené hře na mobilu? A nejste v tom sami. Využijte mobilní hru jako marketingový nástroj. Dobře hratelná mobilní hra se jeví jako jeden z nejúčinnějších nástrojů při brandingu. Jen si představte, hrajete rallye závod a celou dobu řídíte auto s logem a v barvách vaší značky.

Aplikace pro města a instituce

Nejmodernější způsob propagace měst a institucí? Jednoznačně skrz mobilní aplikace. Komunikujte s obyvateli a poskytněte jim nejaktuálnější informace prostřednictvím aplikace. Dejte jim vědět o městských novinkách, důležitých kontaktech, možnostech parkování nebo jim usnadněte vyplňování úředních formulářů. Díky lokalizaci telefonu lze navíc přesně zmapovat město a navigovat uživatele přesně tam, kam potřebují.

Mobilní aplikace e-shopu

Každý návštěvník vašeho elektronického obchodu ocení rychlý přístup k vašim produktům. Dále pak snadnou orientaci na webu, dostatek informací a jednoduchou, ale důvěryhodnou možnost zaplacení. Zjednodušte mu nákup ještě více. S mobilní aplikací pro eshop lze nakupovat bez registrace, platit bezpečně a bez starostí. To vše při cestě autobusem nebo na výletě v přírodě.

Kontaktujte nás
Ukázky naší práce

Spolupracujeme