Něco málo z historie

Naše počátky sahají do roku 2008, kdy se sešlo několik nadšených programátorů (Android developer, iOS developer, PHP programátor a C+ programátor), kteří se rozhodli, že se budou věnovat programování a moderním technologiím na 100% a svou práci zprofesionalizují.

Spojení bohatých zkušeností nabraných v nadnárodních společnostech IBM, Microsoft, Oracle a Siemens na sebe nenechalo dlouho čekat. Vznikla společnost InDigit group, přední poskytovatel mobilních řešení v Česku.

Jsme specialisté na vývoj mobilních aplikací, aplikací pro Facebook, ale i webových aplikací a responzivních webů.

Tým Pixelmate dnes tvoří tým více než 20 lidí. Obklopujeme se lidmi, kteří jsou profesionály ve svém oboru, milují online svět a nejmodernější technologie. Do našeho vývojového týmu patří Android, iOS, Windows phone a BlackBerry vývojáři, projektoví manažeři, softwarový architekti, designéři, grafici, UX specialisté a zkušení testeři. Chcete se stát součástí našeho mladého týmu nadšenců? Více informací o kariéře zde.

Naše hodnoty

Všechna řešení od nás musí dávat smysl

Nikdy nepřijmeme politiku společnosti zaměřenou výhradně na ziskovost. Nad každým projektem přemýšlíme a chceme jeho úspěch. Nikdy jsme nešli a nikdy nepůjdeme do nápadu nebo projektu, který nedává smysl. Myslíme si, že je lepší hned na začátku společně s klientem přemýšlet o tom, jestli má jeho představa reálnou šanci na úspěch nebo ne. Pokud má plán trhliny, bádáme nad jejich nápravou až do té doby, než bude mít projekt velkou šanci na úspěch.

Krásný produkt

Jsme přesvědčeni, že jen jednoduchý a krásný produkt má šanci uspět. Zajímáme se o nejnovější designové trendy a ty přenášíme do našich projektů. Jakékoliv řešení od nás tedy musí být moderní, přehledné, srozumitelné a krásné.

Jak vypadají naše produkty? Podívejte se na naši práci.

Spolehlivost

Měla by to být samozřejmost, ale bohužel neplatí vždy. U nás máte jistotu, že dodržíme vše, na čem jsme se domluvili. Mnoho domluv v tomto oboru nelze implementovat do smlouvy a my toho nechceme zneužívat. Naše společnost vždy dodržovala a bude dodržovat etický kodex, veškeré zákony země, ve které podnikáme, zakládáme si na férovém jednání, rychlé a zdvořilé komunikaci a lidském přístupu.

Kontaktujte nás

Spolupracujeme