Webová aplikace TripGiraffe

Už nikdy nebudete muset cestovat sami. Díky novému portálu www.tripgiraffe.com si najdete vhodné přátele na cestu, ať už jen do dvojice nebo na rozšíření už tak bláznivé party – na tom nesejde! Stačí si na stránkách během pár minut vytvořit svůj plán cesty, pochlubit se svým známým na sociálních sítích nebo ho jen tak nechat zveřejnit na webu a během pár dnů se k Vám přidají další. Nezní to úžasně?

 

Pro TripGiraffe jsme byli zapálení od samého počátku. Nadchla nás idea projektu a rozhodli jsme jít do toho po hlavě. Tvorba webových stránek s novým nápadem je vždy příjemnější. V tomto případě jsme však museli vytvořit i schopnost udělat si plán cesty a další komplikované detaily. Ale nebyli bychom to my, kdybychom si s tím neporadili.

 

Součástí webu je i skvělý blog plný inspirací, rad a doporučení: https://tripgiraffe.com/travel-blog, na kterém se můžete dočíst i to, jak být úspěšný ve stopování. Práce na vývoji webových stránek www.tripgiraffe.com pro náš nekončí a plánujeme další rozvoj projektu – máte se na co těšit!

 

Chcete vlastní aplikaci? Kontaktujte nás!