Programování mobilních aplikací

Programování mobilních aplikací se může zdát podobné jako kódování webových stránek. Není tomu tak. Zatímco práce kodéra v HTML spočívá ve znalosti kódu na té úrovni, kdy se určuje pozice prvku a jak bude prvek vypadat, programování mobilních aplikací je postavené na objektovém programování. Jedná se o složitější mechanismus a vyžaduje profesionální znalosti programátora. Vývoj probíhá v jazycích Swift nebo JAVA a velmi záleží na naprosté preciznosti vývojáře.

Jakákoliv chyba může zapříčinit špatný běh aplikace, což může mít za následek vysoký odběr RAM, zbytečnou zátěž paměti nebo vysoký odběr baterie. Nemluvě o nutnosti vývoje bezpečných cest, jak napojit aplikaci například na sociální sítě nebo komunikaci se serverem. Aplikace často pracují s GPS modulem telefonu, stahují data ze vzdálených serverů a dávají pokyny senzorům zabudovaných v mobilu.

Pokud máte nápad na aplikaci, svěřte se do našich rukou. Programování mobilních aplikací je naše srdeční záležitost. Denně pracujeme na menších projektech, start up aplikacích, ale i zakázkách za statisíce. Máme bohaté zkušenosti a práci jako koníčka.

Kontaktujte nás

Spolupracujeme