Jsi programátor mobilních aplikací? Baví tě technologie? Tak potom jsi tady správně..

Nejsi programátor? Podívej se na volné pozice, třeba hledáme právě tebe..

Naše podnikání bude úspěšné pouze tehdy, pokud budou všichni zaměstnanci spokojení a pokud budeme všichni táhnout za jeden provaz. Dáváme silný důraz na to, aby práce u nás lidi naplňovala.

Věříme, že je to klíčem k tomu, aby byla v našem týmu vývojářů, obchodníků a ostatních specialistů skvělá atmosféra a každý se realizoval v tom, co miluje.

Nevnímáme to, co děláme jako práci, ale jako poslání. Proto máme tak skvělé výsledky.

Staň se součástí něčeho obrovského. Staň se součástí nového ekosystému, který bourá stará, svazující a nesmyslná pravidla. Staň se členem našeho týmu.

Proč tu jsme a proč děláme to, co děláme?

Jsme tu proto, že jsme pochopili, že budoucnost je v mobilitě, v tom, že technologie mají lidem pomáhat každý den, každý okamžik.

Chceme do týmu lidi, kteří se nebojí, mají svůj názor a víc než školy milují vzdělávání se v tom, co milují. Lidi, pro které nekončí pracovní doba v 16:30. U nás nejedná management, jednáme všichni. Nový nápad, ať už má jakýkoliv charakter, ať je divný, pošetilý, nemožný, je u nás vítán! U nás má šéf dveře otevřené a neutrhne ti hlavu, když si potřebuješ něco osobního vyřešit nebo když máš jakýkoliv problém.

Volná pracovní místa
Volné stáže