Poslední dobou zažívá půjčování mezi lidmi strmý vzestup. Označují se jako P2P neboli peer to peer (doslova rovný s rovným nebo klient-klient). Ferratum poskytuje malé úvěry spoustě lidem po celém světě a pomocí moderní platformy na stránkách www.ferratump2p.cz můžete do těchto půjček v balících investovat.

Nápad, že na půjčkách nemusí vydělávat pouze banky, ale také samotní lidé nás samozřejmě ihned nadchl. Chtěli jsme být součástí něčeho tak inovativního a domluvili jsme se s Ferratum na tvorbě webových stránek. Vytvořili jsme moderní web v české i anglické verzi, který lidem jednoduše vysvětlí fungování celého systému. Stránky jsou upraveny i pro zobrazení na mobilních zařízeních, tzv. responzivní web.

S Ferratum máme dlouhodobou spolupráci, průběžně pracujeme na úpravách webu a vzájemně si vyměňujeme zpětnou vazbu ze strany uživatelů webových stránek. Pravidelně je informujeme o nejmodernějších trendech, jako např. nutnost vývoje mobilní aplikace. Do budoucna tedy plánujeme další rozvoj i v této oblasti.

Chcete také webovou aplikaci? Rádi pomůžeme, přečtěte si více o tvorbě webových aplikací.